Skocz do zawartości

Czy wiesz, że... dobrym sposobem na rozładowanie energii jest karuzela? -

dobrym sposobem na rozładowanie energii jest karuzela?
Zdjęcie
* * * * * 4 głosów

Każdy wie, ale jednak...

Napisane przez Michał , 16 marzec 2015 · 1076 Wyświetleń

Każdy wie, ale jednak... Część z was wie, że "prowadzę serwis komputerowy", często podczas wizyt i rozmów u klientów poruszam kwestię bezpieczeństwa w sieci i zabezpieczenia komputera, prawie we wszystkich przypadkach użytkownicy komputerów znają teorię bezpiecznego użytkowania komputera, w śród nich jest też spora grupa osób która wie ale świadomie nie stosuje się do tych zasad. Większość użytkowników wie stara się stosować do zasad ale i w śród nich zdarzają się irracjonalne działania.

Blog ten ma na celu przypomnienie, uświadomienie, uczulenie na zagrożenia które czekają na nas w sieci, warto się z tym zapoznać i naprawdę wziąć sobie do serca.

Co jakiś czas coś tam skrobnę - wpisy całkowicie opierać się będą na moich przypadkach, a raczej na przypadkach moich klientów.Hehe ciekawie :). Szczerze to jak dla mnie jedynym 100% zabezpieczeniem przed atakami z sieci jest odłączenie dostępu do internetu a reszta to tylko kwestia czasu. ;). W/g mnie każde zabezpieczenie czy program czy cokolwiek innego da sie złamać tylko tu chodzi o czas potrzebny na to oraz analize "ryzyka zawodowego" a wiec czy czas jaki potrzebuje na wlamanie i zaangażowanie jest adekwatne do tego co chce zrobić. Bo wlamac sie do czyjegos prywatnego pcta aby mu pobuszowac tylko to totalny bezsens...
    • 0
  • Zgłoś

Luty 2019

P W Ś C P S N
    123
45678910
11121314151617
1819 20 21222324
25262728   

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze