Czy wiesz, że... szynszyla może dożyć 20 lat? -

szynszyla może dożyć 20 lat?


  •         


- - - - -

BLOGI - nowa funkcja dla wszystkich

Michał , 01 luty 2015 · 2096

Witajcie,

Dla naszych forumowiczów uruchomiliśmy blogosferę - miejsce w którym będziecie mogli pisać swoje blogi.
Wiele osób ma jakieś ciekawe hobby lub w w rozszerzony sposób chce przedstawić swoje zwierzęta, do tej pory były specjalne miejsca na forum ale tam ograniczał was regulamin forumowy, tu macie rozszerzone możliwości, więcej zdjęć szersza tematyka inna forma.

Odnośnik do bloga znajduje się w menu forum


Ja nie jestem pisarzem i raczej moje wpisy będą typowo techniczne ale zachęcam was abyście pokazali co potraficie, twórzcie blogi promujcie je wśród znajomych niech komentują i oceniają.

Najlepsze blogi (wg średniej liczny ocen) będą co miesiąc poczynając od pierwszego kwietnia nagradzane dowolnym gadżetem forumowym, a z czasem może także inną nagrodą, zobaczymy jak blogi będą się rozwijać i jaką popularnością cieszyć.

Sam blog też będzie się rozwijał, jest to nowy projekt - blogi dostępne dla wszystkich forumowiczów - który nie był jeszcze przez nas wdrażany, będziemy obserwować rozwój i wasze uwagi, będziemy dostosowywać się do sytuacji i dostosowywać regulamin który wyświetla się przed założeniem bloga ale na wszelki wypadem podaję go poniżej

Regulamin bloga

Proszę poświęcić chwilę i zapoznać się z zasadami opisanymi poniżej. Jeśli zgadzasz się z nimi i chcesz utworzyć swój blog, po prostu kliknij przycisk Następny > znajdujący się poniżej. Aby anulować, kliknij przycisk "wstecz" w swojej przeglądarce.

Zgadzasz się, poprzez korzystanie z tej usługi, że nie użyjesz niniejszego bloga do zamieszczania materiałów nieprawdziwych i/lub zniesławiających, niedokładnych, obscenicznych, szerzących nienawiść, poruszających orientacje seksualną, naruszających prywatność, nadużyć, wulgaryzmów, przekleństw, gróźb lub innych treści niezgodnych z prawem.

Zachęcamy do tworzenia blogów o tematyce ogólnozwierzęcej, a także związanych z wiedzy przydatnej właścicielom gryzoni i nie tylko (maniacy DIY - ujawnijcie się!). Tematy wyjątkowo kontrowersyjne, służące jedynie wywołaniu agresji, antagonizmów, nieodpowiednie dla nieletnich będą przez administrację bezwarunkowo usuwane. Możesz utworzyć wiele blogów w ramach których dokonywać będziesz kolejnych wpisów.

Administracja ma możliwość usunięcia niewłaściwych wpisów i podejmiemy wszelkie starania, aby tak robić, gdy uznamy to za konieczne.

Blogi oceniane bardzo krytycznie przez innych użytkowników forum mogą zostać usunięte.

Zgadzasz się nie umieszczać żadnych treści objętych prawem autorskim, chyba, że sam jesteś ich autorem. Tak więc przyjmuje się, że publikując treści, zdjęcia oraz inne materiały masz do tego prawa autorskie lub są te treści z nich zwolnione.

Pisząc na blogu przekazujesz swoje prawa autorskie na serwis pod adresem http://forum-szynszyla.pl (tylko w zakresie publikacji bez możliwości cytowania i publikowania w innych serwisach) zgadzasz się z tym, że administracja może odmówić usunięcia twoich publikacji bez podania przyczyny.

Życzę miłego i owocnego blogowania2022

     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728 29 30
31