Czy wiesz, że... kolby zawierające produkty piekarnicze są niezdrowe? -

kolby zawierające produkty piekarnicze są niezdrowe?


  •         


* * * * * 1

REKLAMA NA FORUM - zło konieczne

Michał , 01 luty 2015 · 2367

Reklamy... Prawie nikt z nas ich nie lubi, część psioczy część używa wtyczek blokujących wyświetlanie ich.
Ja też nie przepadam za reklamami ale niestety nie ominą nas one. Forum w ostatnim czasie dokonało olbrzymiego skoku cywilizacyjnego zmiana silnika, wersja mobilna, dostępność na Tapatalk, ale także wiele mniejszych usprawnień.

Jedną z większych modyfikacji jest udostępnienie wam bloga, miejsca gdzie wszyscy możecie pisać http://forum-szynszy...dla-wszystkich/ na 14 lutego planujemy kolejną dużą niespodziankę oraz ciągłe dostosowywanie forum do coraz większego zainteresowania naszym forum.

Niestety modyfikacje i nowe funkcje wymagają nakładów finansowych dlatego od jakiegoś czasu na samym dole forum wyświetlają się reklamy, ale okazuje się, że nie zaspokaja to naszych potrzeb. Starałem się odwlec jak najdłużej ale z ciężkim sercem jestem zmuszony dołożyć wyświetlanie reklam w innych miejscach, mam nadzieję, że to zrozumiecie i zaakceptujecie, wprowadzam to dla naszego wspólnego dobra.

Tu pojawia się także mój apel do osób używających wtyczek blokujących reklamy - dodajcie forum do listy ignorowania aby wtyczki nie blokowały reklam forumowych. Pomimo sugestii pojawiających się w internecie, że za "olbrzymie pieniądze" z reklamy kupię sobie Mercedesa i willę z basenem zapewniam was, że te pieniądze nie są aż tak olbrzymie i jak dotąd całość przeznaczona była na sprawy forumowe takie jak gadżety forumowe, nagrody w konkursach w których tak chętnie uczestniczyliście, rozwój techniczny forum, a środków tych nadal bardzo brakuje.

Jeszcze raz dziękuję za zrozumienie sytuacji, zachęcam do zakładania własnych blogów i aktywnego uczestnictwa na forum.Nie wiesz jak wyłączyć blokowanie reklam? Zajrzyj tu http://forum-szynszy...łaczyć-adblock/

    • 0

2021

  12345
67 8 9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031