Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?
Zdjęcie
- - - - -

SP-OLI albo jak kto woli AFL3625

Napisane przez radex171 , 25 styczeń 2016 · 939 Wyświetleń

Witam, wszyyyyyystkich po baaaaardzo długiej przerwie.

 

WIem, też myślałem czy nie zakończyć bloga lecz wiele w życiu się pozmieniało, lecz od początku,

 

Jak wiecie, już jakiś czas temu dowiedziałem się, że na świat przyjdzie p. Kapitan Oliwia Zaborska :)

 

Jeśli po tacie odziedziczy zamiłowanie do samolotów, to ja jej bronić tego nie będę a całą wiedzę którą posiadam przekażę na pewno, jeśli nie to cóż... myślę że się jej spodoba;).

 

Niestety dalej walczę z usługodawcą internetu cholernym "+" i jego pałer lte, który taki pałer nie jest, stąd chyba też moje braki w lataniu,
Dodatkowo teraz rodzą nam się nowe plany, nadzieje (nie mówię tu o córce) także roboty co nie miara niestety i tak o to zapomniałem a może chciałem odpocząć od latania? być może

 

Parę dni, no może z 2 tygodnie temu wróciłem do mojego symulatora i kokpitu gdzie dołączyłem do wirtualnej linii lotniczej aeroflot i latam pod znakami AFL3625.

 

Niestety od kilku dobrych dni, symulator płata niezłe psikusy stwierdzając, że podczas lotu zakończył zadanie, więc się pytam WTF? ja lotu nie skończyłem a on zadanie tak? stwierdziłem że to musi być wina jakiegoś cholernego dodatku (a jeden dość fajny ostatnio instalowałem i to widocznie on koliduje tutaj z tym wszystkim).

 

Miało być pięknie.

 

Również niedawno okazało się, że jedna z osób, sławnych swojego czasu, zawitała na nasz server ivao i bierze czynny udział w sesjach zarówno jako pilot oraz kontroler (choć ten drugi, częściej). Człowiek ten, m(i)a(ł) dużą karierę na koncie a zapewne każdy z was go kojarzy, nawet po specyficznym głosie.

 

Miałem napisać kto to, lecz zostawie to wam jako swego rodzaju zabawę. Jeszcze parę i to naprawdę parę dobrych lat temu jak nie kilkanaście, uczestniczył w innym serwerze lotniczym vatsim, co go tutaj ściągneło? nie wiadomo ale mało kto z tamtego serwera przechodzi na ten na którym ja jestem, więc powód musiał mieć duży, być może atmosfera jaka tam panowała ( ta sama któa mnie zniechęciła). Na początku myślałem że ktoś się podszywał pod jego imię i nazwisko i musiałem to sprawdzić, więc ładnie odpalam symulator, ładuje się na krakowskim lotnisku, wypełniam plan lotu, witam się z kontrolą proszę o zgodę, którą dostaję następnie wypycham... a co dalej to możecie usłyszeć podczas nagranej rozmowy z wieżą... więc kto zgadnie o kim mowa?

 

Załączony plik  Głos 002.mp3 (2,44 MB)
Ilość pobrań: 153  • 0Lipiec 2020

P W Ś C P S N
  12345
6789 10 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Ostatnie wpisy

Ostatnie komentarze