Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

[NIEAKTUALNE] [POZNAŃ] pilnie potrzebna karma ratunkowa

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2014 - 10:55

Kochani, przykro mi to pisać, ale umiera szynszylkowy samczyk mojej koleżanki, nic nie je po kastracji. Karma ratunkowa to jego szansa na to, że jutro będzie mógł żywy jechać do Wrocławia do dr. Piaseckiego...
Opiekunka chętnie ją odkupi, ale sprawa jest bardzo bardzo pilna.

Jeśli ktoś z was posiada choć troszkę karmy ratunkowej to proszę o kontakt zMartą:

tel: 793099666
fb: https://www.facebook...0799911&fref=ts

PS: Marta jedzie jutro do Wrocławia do dr Piaseckiego i może kogoś zabrać jeśli chcecie...

proszę, puśccie w swiat tą wiadomość wszystkim znajomym z poznania którzy mogą pomóc :((((

#2 Alarice

Alarice

Tańczy jak mu szynszyle zagrają

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 11:24

puśccie w swiat tą wiadomość wszystkim znajomym z poznania którzy mogą pomóc :( (((

Czyli ustalmy - znajoma jest z Poznania i to tam jest potrzebna karma ratunkowa? Nie mogę znaleźć miejsca zamieszkania na jej fb, a Ty też napisałaś dopiero na końcu o tym Poznaniu. Niestety, niezależnie od tego jakie to miasto - nie mam karmy ratunkowej, więc mogę tylko zaciskać kciuki, żeby ktoś taki się znalazł :(
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#3 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2014 - 11:27

przepraszam, to emocje i faktycznie mało to czytelne.
Oczywiście Poznań... Szylek po kastracji nie je... jutro jedzie do dr Piaseckiego ale dobrze gdyby odzyskał trochę siły przed taką długą podróżą, poza tym jeśli staną jelitka to już nic się nie zrobi... :(
dziękuję za kciuki, kochana :)

#4 radex171

radex171

Rozwoziciel ziółek w Elzoniku ;)

• Użytkownik
  • 592 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 11:27

już poszła informacja na temat lecznicy, modlić się aby tylko była otwarta i tam mieli karmę...ehhh
Dołączona grafika Zapraszamy serdecznie :icon_smile2: :524:

#5 Alarice

Alarice

Tańczy jak mu szynszyle zagrają

• Użytkownik
  • 1069 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 11:28

A może zmielić karmę, którą je na codzień, jeśli to granulat? Wiadomo, że dużo lepsza karma ratunkowa - ale z braku laku... Wiem, że niektórzy mielili Complete czy Care + i całkiem zdatne do użytku były.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika

#6 Gość_Anonymous_*

Gość_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 22 czerwiec 2014 - 11:45

spokojnie :))) już osoba ze stowarzyszenia z którym wspolpracujemy przekaże karmę w Poznaniu :)))
dzieki Bogu udało się wszystko szybko załatwić także ogłoszenie jest już neiaktualne, dziekuje Wam za zaangażowanie, kciuki, pomysły i ciepłe słowa ;*

#7 radex171

radex171

Rozwoziciel ziółek w Elzoniku ;)

• Użytkownik
  • 592 postów

Napisano 22 czerwiec 2014 - 11:50

trzymamy kciuki :)
Dołączona grafika Zapraszamy serdecznie :icon_smile2: :524: