Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie
- - - - -

Awokado vel Smaczliwka (Avocado) - trująca pestka !!!

awokado avocado smaczliwka trujące

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 gemer

gemer

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaGdynia

Napisano 11 sierpień 2014 - 13:52

Witajcie,

to jest mój pierwszy post, do tej pory byłem biernym użytkownikiem forum - teraz piszę żeby was ostrzec przez trującymi pestkami awokado. Nie znalazłem informacji na ten temat na polskich stronach w kontekście szynszyli...Nie podawajcie ich waszym pupilom.

Mieliśmy dwóch szynszylowych chłopaków niestety jeden z nich nie przeżył :( drugiemu pestka chyba nie zasmakowała i to go uratowało. Na drugi dzień od wyskubania 1/3 pestki szynszyl był apatyczny, lezał na boku i praktycznie nie wstawał.
Pojechaliśmy z nim do weterynarza gdzie dostał kilka zastrzyków i jakiś roztwór pod skórę, ale niestety kuracja nie pomogła i przestał oddychać w samochodzie w drodze powrotnej :( wydaje mi się, że ta kuracja przyspieszyła tylko śmierć.

drugi szynszyl strasznie tęskni za bratem - pomimo tego, że często wojowali zawsze spali przytuleni. :-(

Awokado nie jest dobre dla różnych stworzeń z uwagi na substancję persin, która znajduje się w roślinie, poniżej link do innego ogoniastego forum z opisem tematu:
szczury.biz

Uważajcie na swoje zwierzaki.

• 0

#2 Aniutka

Aniutka

Dobrze wytresowana posłuszna służba szynszyli

• Administracja
  • 8845 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Województwo:Mazowieckie

Napisano 12 sierpień 2014 - 07:45

gemer, dziękujemy za ostrzeżenie.
  • 0

Dyzio I Franio M
Dyzio i Franio
banerek

Zobacz podobne tematy z jednym lub większą ilością słów kluczowych: awokado, avocado, smaczliwka, trujące

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych