Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

kolby zawierające produkty piekarnicze są niezdrowe?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

[oddam szynszylę] [Warszawa] Pilnie oddam białą samiczkę

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 kaola

kaola

Pusta klatka

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 0 postów

Napisano 01 październik 2014 - 12:27

Witam! Potrzebuję pilnej pomocy.
Moja znajoma ' wyciągnęła ' dwu letnią szynszyle razem z dużą klatką z rąk dziecka, które ją zagłodziło i bardzo zaniedbało. Mała mieszka teraz u niej, jest karmiona i wraca do siebie. Była u weterynarza, jest zdrowa. Wobec człowieka jest raczej strachliwa (w końcu nie była wyjmowana z klatki ) ale nie gryzie. Znajoma mówi, że przy odrobinie pracy na pewno wróci jej zaufanie do człowieka, który będzie dla niej dobry. Szynszyla jest samiczką o białym umaszczeniu. Jest do oddania za darmo w wyłącznie dobre ręce wraz z klatką. Niestety nie jestem w stanie podać jej dokładnych wymiarów.
Wszelki kontakt z obecną właścicielką wyłącznie drogą telefoniczną.
tel: 505 333 483

#2 Diablo

Diablo

Wydaje mu się, że jest szefem stada

• Użytkownik
  • 1436 postów

Napisano 01 październik 2014 - 12:36

kaola, poproś znajomą o zdjęcia, na pewno pomogą w znalezieniu nowego domku ;-)
Kanguś-Standard
Toffi-Beż Hetero
Puśka-White Wilson Mosaic
Brykiet-Medium Ebony
Escada-Dark/Medium Tan
Yanys-Chocolate

#3 Snow.

Snow.

Patologicznie zaszynszylowany

• Użytkownik
  • 596 postów

Napisano 01 październik 2014 - 13:00

Karola, z jakiej dzielnicy Wawy jest twoja koleżanka? Moglabym ewentualnie podjechac i porobic fotki.

Rózia- Aksamitny Brąz (11.11.2011), Lilka- Beż Hetero (06.10.2012), Dolly- Tan Medium/Dark (24.06.2014), Ciri- White Ebony Violet Carrier i Dipsy- Standard Violet Carrier (25.07.2015), Ginny- Extra Dark Ebony (17.02.2016).

Suzie, Fruzia, Zuzia, biegajcie szczęśliwie za TM...

#4 kasiak010586

kasiak010586

Przyjaciel taśmy izolacyjnej

• Administracja
  • 1945 postów

Napisano 01 październik 2014 - 14:51

dodaj fotki to na pewno pomoże :), Karolcia jeśli ty byś jechała fotki robić to upewnij się jeszcze co do płci :)

#5 kaola

kaola

Pusta klatka

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 0 postów

Napisano 01 październik 2014 - 15:06

Szylka mieszka obecnie w izabelinie. Dziewczyna, która ją wzięła jest bardzo zapracowana ale napiszę, może się uda. :)

#6 Snow.

Snow.

Patologicznie zaszynszylowany

• Użytkownik
  • 596 postów

Napisano 01 październik 2014 - 23:11

Jeśli będzie coś wiadomo, proszę o pw. Mogę podjechać, porobić fotki i upewnić się co do płci.

Rózia- Aksamitny Brąz (11.11.2011), Lilka- Beż Hetero (06.10.2012), Dolly- Tan Medium/Dark (24.06.2014), Ciri- White Ebony Violet Carrier i Dipsy- Standard Violet Carrier (25.07.2015), Ginny- Extra Dark Ebony (17.02.2016).

Suzie, Fruzia, Zuzia, biegajcie szczęśliwie za TM...

#7 Frosska

Frosska

Pusta klatka

• Użytkownik
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 0 postów

Napisano 03 październik 2014 - 18:06

Jeżeli to nadal aktualne to byłabym zainteresowana jeżeli to samiczka, miałaby moja beżowa koleżankę. Proszę ozdjęcia :-)

#8 kamil2250

kamil2250

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 18:22

Aktualne jeszcze? :)

#9 igi2001

igi2001

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 17 listopad 2014 - 20:46

WITAM jestm zainteresowany szynszylem o kturym mowa od dawna chciałem kupicz  sobie szyszke i wiem że poradził bym sobie z wyzwaniem kture by mnie czekało potsas opieki nad tym gryzonkiem ale mam dużo wolnego czasu i dysponuje wielkom wiedzom na temat szynszylków