Skocz do zawartości

FORUM SZYNSZYLE używa plików cookies. Przeczytaj Polityka prywatności aby zobaczyć więcej szczegółów. Aby zamknąć i nie pokazywać już tej wiadomości kliknij przycisk:    AKCEPTUJĘ PLIKI COOKIES I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
AKCEPTUJĘ PLIKI COOKIES I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
Czy wiesz, że... szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy? -

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Kielce -> Wrocław

NIEAKTUALNE

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
1 odpowiedź w tym temacie

#1 ilion8

ilion8

W wolnych chwilach szyje hamak

• Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 09:28

Witam!

Profilaktycznie szukam transportu dla dwóch kuleczek (dwa samczyki, zapewniam bezzwrotną klateczkę "królikówkę" w ramach transportu) oraz ich skromny dobytek (karma, piasek itp.) na trasie Kielce-Wrocław. Co prawda istnieje możliwość, że nie będzie on potrzebny, ale na chwilę obecną dostałem informację, że mój wyjazd służbowy, przy okazji którego miałem osobiście zawieść szylki, może się nie odbyć, dlatego chciałbym zorganizować jakiś transport zastępczy. Jeśli ktoś jeździ na tej trasie, to bardzo proszę o pomoc w tym zakresie.

Pozdrawiam!

#2 ilion8

ilion8

W wolnych chwilach szyje hamak

• Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 20:44

Już nieaktualne. Transport udało się ugrać na Bla bla car. Temat do zamknięcia. 

Pozdrawiam!