Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

3 samiczki

NIEAKTUALNE

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 dominika321

dominika321

Nie ma na nic czasu - ma szynszyle

• Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 10:25

witam mam do sprzedania 3 samiczki są one w 2 klatkach. Pucha standard + jej córka minnie to połączenie standard z beżem jest w dużej wolierze cena za wszystko to 270zł natomiast biała ma mniejsza klatkę cena to 100zł. Sprzedaje je ponieważ nie możemy mieć w domu żadnego futrzanego zwierzątka - leki nie pomogły odczulające i doprowadziło to  do astmy - w innym przypadku nie oddała bym swoich zwierzątek :(. Są karmione tylko i wyłącznie versele laga nature+ zioła. Dokładam do nich piasek do kąpieli natomiast mam tylko jedną wanne. . Są one ze mną od małego nie są agresywne biała uwielbia drapanie za uchem. Jednakże boją się obcych. Nowy właściciel musiał by je oswoić ze sobą - myślę ,że nie będzie to trudne. Na każde pytanie odpowiem. Oddam tylko w dobre ręce.

Załączone pliki

#2 isobellisa

isobellisa

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 14:45

Napisałam priv :)

#3 dominika321

dominika321

• Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 04 grudzień 2014 - 23:19

cena za wolierę z szynszylami 200zł

#4 dominika321

dominika321

• Użytkownik
  • 96 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 18:35

szynszyle musiałam oddać do sklepu zoologicznego z powodu duszności mojej córki. Jeśli ktoś byłby chętny napiszę prywatnie w którym sklepie są one

#5 Odium

Odium

Kierownik klatki :)

• Użytkownik
  • 1219 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 00:34

szynszyle musiałam oddać do sklepu zoologicznego z powodu duszności mojej córki. Jeśli ktoś byłby chętny napiszę prywatnie w którym sklepie są one

Zainteresowanych zatem proszę o kontakt poprzez wiadomość prywatną do @dominika321, a ten temat zamykam.

Szyszka i Plamka- standard / Kropka - white wilson extreme mosaic / Aksamicia - black velvet / Tomson - black velvet za TM
Kicia - Murka - mieszańcus kudłaczus buraskus, Koszyczki - Chip & Dale

Dołączona grafika
'You are res­ponsib­le, fo­rever, for what you ha­ve ta­med!'

www.facebook.com/forum.szynszyla