Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

dobrym sposobem na rozładowanie energii jest karuzela?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

3 szynszylki oddam w dobre ręce! woilera, lubelskie

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 szynszylla

szynszylla

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 15 marzec 2015 - 13:38

Witam,

Z bólem serca muszę oddać moją szynszylową rodzinę ( Grubcia  uroczego wykastrowanego samca w wieku 7 lat, jest szefem tego małego stadka,  Grubcio jest biały z czarną plamką na głowie i zakręconym ogonkiem, jest po prostu wyjątkowy, Szarą - standardową samiczkę w wieku ok 3 lat, szara jest niezwykle żywiołowa, ciekawska i najdrobniejsza z całego towarzystwa, Siwkę - biało szarą samiczkę w wieku ok 4 lat , siwka to istny przytulak, gdy tylko klatka się otwiera Siwka pierwsza wyskakuje na rękę,pomimo że jest samiczką jest dosyć spora).

Cała trójką jest na prawdę urocza i kochana!

Dlaczego więc je oddaje? 

2 lata temu wyjechałam za granicę, zostawiając zwierzaki pod opieką mamy. Powrót do ojczyzny zaczął się odwlekać, na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie powiedzieć kiedy on nastąpi (niestety). Moja mama starsza kobieta, nie jest w stanie i na siłach zajmować się nimi tak jak ja wcześniej. 

Szynszylki pod moją opieką miały zapewniany codzienny wybieg, kąpiele, suszone gałązki i listki z mojej działki i czystą dużą klatkę, moja mama nie jest w stanie im tego wszystkiego zapewnic, czasem brakuje jej sił i czasu.

Razem z mamą chcemy żeby szynszylki trafiły do nowego dobrego domu, tam gdzie ludzie z przyjemnością i miłością  będą o nie dbały, zapewniając im godne warunki.

Rodzinkę oddam wraz z dużą klatką (wys ok 160cm) robioną na zamówienie u stolarza, z wysuwaną wygodną metalową kuwetą, karmą versele laga z różnymi dodatkami ( słonecznik, dynia, siemie lniane, płatki owsiane, kukurydza ), suszonymi ziółkami, drewnianą karuzelą, okrągłym paśnikiem i wyposażeniem jakie aktualnie będę posiadać- piasek, sianko, wiórki, żwirek drewniany.

Oddam za symboliczną opłatą.

ciapek:)

Więcej informacji udzielę na maila : paulinka20815@interia.pl lub w pw, 

Załączone pliki