Skocz do zawartości

Czy wiesz, że... szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy? -

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Snow [*]

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 KoloroweKredki

KoloroweKredki

Patologicznie zaszynszylowany

• Użytkownik
  • 467 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 17 czerwiec 2015 - 05:40

Nie wiem co mam Wam napisać ;( Wczoraj opuściła nas nasza maleńka i dołączyła do swojej siostry, cioci której nie znała swojego przyszywanego tatusia, którego tak kochała i za którym tak tęskniła... Od wczoraj się zbieram, aby coś tutaj napisać i nie wiem co... Nie potrafię opisać tego co czuję... Moje serce po prostu pęka ;( Nie mogę zrozumieć dlaczego... Tyle osób kibicowało i chciało nam pomóc, ale stwierdziliśmy,że będziemy walczyć sami. Weterynarz ząbki spiłowała, dała witaminy wielką kroplówę, przepisała leki. Leki co dzień podawaliśmy i dokarmialiśmy, na początku było ciężko, ale już "łykała", a później jak ból mijał Snow potrafiła przy jednym karmieniu zjeść 4 strzykawki po 2ml... Jej ciałko nabierało ... Minęło 6 dni i nasza maleńka przybrała 25 g wydawało się pięknie, ja nawet nie myślałam... nie sądziłam... wczoraj rano wstałam do pracy o 5 ...  ;( ona leżała.... pogłaskałam ją i obudziłam Mateusza, powiedziałam,że nie obchodzi mnie czy spóźnię się do pracy czy nie ale biegnę na autobus-samochód mu zostawiam i ma czekać na otwarcie lecznicy i jechać po kroplówkę... Lecznica od 9 Mateusz zadzwonił około 8.... I już więcej nie widziałam mojej maleńkiej... Snow moje serduszko dlaczego.... ;( Tak bardzo Cię kocham, tzn kochamy... Jeśli zrobiliśmy coś źle, jeśli czegoś nie zauważyliśmy... przepraszam ;( Posmyraj noskiem Cocusie, Megi, Szylusia... posmyraj za uszkiem -tęsknimy ;( !!

• 0

Galeria moich kuleczek;)
Franka-Standard
Zuzanka-Standard
Bella-Medium Tan
Coco-Dark Ebony [*]
Wally-White Wilsona Mosaic

Joko-Hetero Beż
i nasze adopciaki czyli:
Szelma-Standard
Szyluś-Hetero Beż

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0