Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

szynszyla może dożyć 20 lat?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

[Szczecin] Kupię szynszyle

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronika

Weronika

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 13:31

Kupię szynszyle, odmiany biała wilsona, pink white bądź jakiś ebonek, najchętniej samca bądź braci. Najlepiej by było w okolicach Szczecina, lecz dalsze odległości też wchodzą w grę icon_smile.gif

#2 souris

souris

W wolnych chwilach szyje hamak

• Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 14:02

Polecam właścicielkę sklepu Zwierzyniec przeniesionego na ul. Jagiellońską. P. Agnieszka ma w domu kulki, i chyba nawet ostatnio  miała jakiegoś maluszka do wydania. 

#3 Stwór

Stwór

Patologicznie zaszynszylowany

• Użytkownik
  • 535 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 14:11

Popytaj w hodowli Velvet, może będą mieli jakiegoś brzdąca, który Ci się spodoba. Hodowla jest w okolicach Krotoszyna, to nieco daleko, ale na początku października będę organizować transport dla mojego maleństwa od nich, to razem taniej wyjdzie ;)

http://szynszylevelvet.weebly.com/

#4 monia.szila

monia.szila

Patologicznie zaszynszylowany

• Użytkownik
  • 462 postów

Napisano 21 sierpień 2015 - 19:44

Ja mam laciatka white ebony ;)
Szilka (standard), Fuga (dark ebony), Róża (white wilson mosaic), Lady (White tan), Juliana (white violet ebony sc), Blondie (blond ebony), Freya (tan violet), Coco*(dark ebony),oraz Kacper* (dark tan), Alvin (medium ebony) Ninja*(chocolate tan), Kacper jr (chocolate) i Romeo (white ebony extreme)

#5 LordMarcos

LordMarcos

Zaawansowany zamiatacz bobków

• Użytkownik
  • 111 postów

Napisano 22 sierpień 2015 - 08:29

Mam ebonki trojaczki jak coś

#6 Weronika

Weronika

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 26 sierpień 2015 - 19:39

Dziękuje wszystkim za odpowiedzi! Zadzwoniłam do Pani Agnieszki - w końcu im bliżej tym lepiej, żeby oszczędzić stresu związanego z podróżą. Maluszek o którym pisała Souris jest już wydany, lecz aktualnie są szynszylki do wydania za ok. 2 tygodnie i jutro idę je obejrzeć  :uradowany: Także jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem będzie niedługo u mnie. I kto wie, może już w najbliższym czasie będę się rozglądać za kolegą dla niego  ;)

#7 souris

souris

W wolnych chwilach szyje hamak

• Użytkownik
  • 27 postów

Napisano 30 sierpień 2015 - 10:14

Cieszę się , że mogłam pomóc :).