Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Akwarium 80x30x40

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gienek

Gienek

Zaawansowany zamiatacz bobków

• Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 09 styczeń 2016 - 20:22

Mam na sprzedaż akwarium dla szynszyli się nie nadaje, ale mam nadzieję, że nikomu nie będzie przeszkadzało ogłoszenie. http://olx.pl/oferta...03-IDdpwq7.html

#2 Snow.

Snow.

Patologicznie zaszynszylowany

• Użytkownik
  • 596 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 01:31

Akwarium niestety to bardzo zły pomysł. Przede wszystkim w lato jest gorsza cyrkulacja powietrza. Nie da rady przerobić na akwarium dla rybek? Usunąć wszelkie rzeczy myszy i wypłukać: solanka i nadmanganium potasu :) najbezpieczniejsze dla przyszłych lokatorów ;) można przerobić na akwarium dla rybek, żółwia, krewetek, raków, albo jako biotopowe akwarium :)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rózia- Aksamitny Brąz (11.11.2011), Lilka- Beż Hetero (06.10.2012), Dolly- Tan Medium/Dark (24.06.2014), Ciri- White Ebony Violet Carrier i Dipsy- Standard Violet Carrier (25.07.2015), Ginny- Extra Dark Ebony (17.02.2016).

Suzie, Fruzia, Zuzia, biegajcie szczęśliwie za TM...

#3 Michał

Michał

Gipsuje dziury w ścianach

• Administrator
  • 2215 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 01:34

akwarium dla szynszyli się nie nadaje

Zapoznaj się z nową funkcją na forum "NASZE BLOGI" zajrzyj tu (klik) i zacznij blogowanie

Pojawiły się dodatkowe reklamy, zobacz co jest ich powodem (klik)

:loveszynszyla:

#4 Gienek

Gienek

Zaawansowany zamiatacz bobków

• Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 12:55

Dokładnie. Poza tym dla myszoskoczków akwarium jest najlepsze, dla myszy i chomika chyba też, ale tu już pewności nie mam. Mam jeszcze kołowrotki w innym ogłoszeniu.