Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

szynszyla może dożyć 20 lat?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Śliczny młody samczyk szuka odpowiedzialnego, kochającego domku.

NIEAKTUALNE

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aneczka

Aneczka

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 12:11

Witam serdecznie, szukam domu dla młodziutkiego szynszylka - samczyka standard.

Na świat przyszedł razem ze swoją siostrzyczką 24 stycznia tego roku, więc jeszcze miesiąc i będzie mógł udać się do nowego domku i zamieszkać bez rodziców.

Oto cała historia - kupiłam 2 szylki w odstępie kilku miesięcy - myślałam, że obydwa były samcami - takie było moje zamierzenie, pani ze sklepu zoologicznego zapewniała mnie w przypadku zakupu Gacka (teraz została Gacką :) i Gobo, że to na pewno chłopcy, ale prawda wyszła na jaw 24 stycznia - kiedy zobaczyłam dwie maleńkie kuleczki w klatce - jak się okazało - moje szyszki to parka a nie 2 samce!!!

Tatuś został już poddany kastracji, a po wizycie u weterynarza okazało się że jedno maleństwo to samczyk, a drugie samiczka. Dlatego szukam domu dla chłopaczka, chciałabym jednak żeby to był odpowiedzialny dom. Chciałabym oddać go osobom mającym pojęcie o tym, że opieka nad szynszylkami to odpowiedzialne, wymagające czasu i szczerze powiedziawszy sporych-w porównaniu z innymi gryzoniami nakładów finansowych. Szukam dla niego kochającego, dobrego domku.

Mieszkam w Olkuszu, woj małopolskie.

#2 Ewelina

Ewelina

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 14:42

Witam jestem z Olkusza. Gdzie dokładnie szynszyl byłby do odebrania. Posiadam już szynszyle. Nie rozmnazam ich

#3 Aneczka

Aneczka

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 15:06

[Dodano: 26 kwiecień 2016 - 16:06]

Witam jestem z Olkusza. Gdzie dokładnie szynszyl byłby do odebrania. Posiadam już szynszyle. Nie rozmnazam ich

Witam, ja mieszkam na osiedlu glinianki, maluszek tak jak pisałam ma 3 miesiące więc jeszcze co najmniej pół miesiąca powinien przebywać z mamą. Później muszę go odizolować żeby nie pokrył swojej mamy. Bardzo się do maluszków przyzwyczaiłam dlatego chcę je oddać w dobre ręce. A Pani ma same samce? Jak długo ma Pani szynszylki?

#4 Ewelina

Ewelina

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 17:33

Od roku czasu. Tak samce. Każdy inny kolor

#5 bellamorte

bellamorte

Wydaje mu się, że jest szefem stada

• Użytkownik
  • 1344 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 09:01

Ewelina, zazwyczaj nie komentujemy ogłoszeń, ale w tej sytuacji jest to konieczne. W jednym z poprzednich tematów, wspominałaś, że chcesz rozmnażać samiczkę, która jest u Ciebie: http://forum-szynszy...ca/#entry118784

Jak to w końcu jest realnie? Bo widzę tutaj niepokojącą rozbieżność.

Luna + Lucek - ze mną od 09.08.2015
Lilu <3 2009-2015

Moja kula szczęścia.

#6 Ewelina

Ewelina

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 10:11

Samiczka została oddana. Nie dogadywala się z samczykiem i posiadam obecnie 2 samczyki,samiczka która mam z tej strony okazała się samcem

Użytkownik Ewelina edytował ten post 27 kwiecień 2016 - 10:12

#7 Emi_94

Emi_94

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 14:57

Witam :) czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Szukam towarzystwa dla mojego 4miesiecznego Lucjanka więc chętnie przygarnelabym maluszka. Jestem z Warszawy ale sprawę transportu z pewnością byśmy jakoś rozwiazali :)

Użytkownik Emi_94 edytował ten post 27 kwiecień 2016 - 14:57

#8 Aneczka

Aneczka

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:47

Witam :) czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Szukam towarzystwa dla mojego 4miesiecznego Lucjanka więc chętnie przygarnelabym maluszka. Jestem z Warszawy ale sprawę transportu z pewnością byśmy jakoś rozwiazali :)

Witam serdecznie,

a czy ma Pani tylko tego jednego szynszylka?

#9 Emi_94

Emi_94

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:48

Napisałam do Pani wiadomość prywatną :)

#10 Aneczka

Aneczka

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:51

Napisałam do Pani wiadomość prywatną :)

Tak - właśnie przeczytałam:) A proszę napisać ile Pani ma lat, jaką ma Pani klatkę i czy w razie potrzeby znalazłaby się druga gdyby nie polubiły się od razu.

Pozdrawiam, Ania

#11 Emi_94

Emi_94

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 15:57

22 lata :) 115x77x47. Tak posiadam drugą klatkę mniejszą w razie potrzeby.Pozdrawiam,Emilia

#12 Michał

Michał

Gipsuje dziury w ścianach

• Administrator
  • 2215 postów

Napisano 16 maj 2016 - 00:17

Ogłoszenie nie jest już aktualne, zamykam :)

Zapoznaj się z nową funkcją na forum "NASZE BLOGI" zajrzyj tu (klik) i zacznij blogowanie

Pojawiły się dodatkowe reklamy, zobacz co jest ich powodem (klik)

:loveszynszyla: