Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

kolby zawierające produkty piekarnicze są niezdrowe?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

[Kraków] Sprzedam 3 samiczki ebony

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ZAGGI

ZAGGI

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 sierpień 2016 - 13:48

Witajcie. Mam do sprzedania 3 szynszylowe siostrzyczki urodzone w połowie kwietnia. Robią się coraz większe i coraz ciaśniej im w klatce z rodzicami. Dostały imiona po kreskówkowych Atomówkach ;) Dwie starsze są odmiany dark ebony, najmłodsza jest standardem lub light ebony (brzuszek cały czas ciemnieje). Cechują się dość podobnym charakterem - są ciekawskie i ruchliwe ale dadzą się wziąć (trochę niechętnie) za to w klatce będą się wręcz same wpychać na ręce.

Cena to 300 zł za dowolną czarną i 100 zł za szarą. W przypadku gdy ktoś weźmie wszystkie 3 szara jest w gratisie ;)
Dla zainteresowanych fotkami, ogłoszenie wystawiłem w kilku popularnych serwisach pod tytułem Atomowe szynszyle, bez problemu znajdziecie je po wpisaniu tytułu w google. 
Nie sugerujcie się zbytnio zdjęciami, były robione ponad miesiąc temu, poza tym nie wiedzieć czemu futrzaki wyszły na nich znacznie jaśniejsze niż są w rzeczywistości

Załączone pliki

#2 ZAGGI

ZAGGI

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 25 sierpień 2016 - 20:49

Bójka (mniejsza czarna) znalazła dzisiaj nowy dom więc pozostały już tylko dwie szylki.

#3 ZAGGI

ZAGGI

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 10:50

Została już tylko Brawurka (dark ebony, największa i najspokojniejsza z całej trójki).

#4 ZAGGI

ZAGGI

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 wrzesień 2016 - 15:50

Wszystkie maluchy znalazły nowy dom, temat do zamknięcia.