Skocz do zawartości

Czy wiesz, że... dobrym sposobem na rozładowanie energii jest karuzela? -

dobrym sposobem na rozładowanie energii jest karuzela?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Wykaz internetowych sklepów zoologicznych

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
69 odpowiedzi w tym temacie

#26 Czarnooka

Czarnooka

Nie ma na nic czasu - ma szynszyle

• Użytkownik
  • 77 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 07 marzec 2013 - 08:30

łooo matko :( nigdy mi się jeszcze nie zdarzyło coś takiego u niej zawsze szybko i sprawnie i zero przegięć :/ no to teraz się przestraszyłam a to jedyne moje źródło było.:(
  • 0

#27 Czarnooka

Czarnooka

Nie ma na nic czasu - ma szynszyle

• Użytkownik
  • 77 postów
  • Lokalizacjalubelskie

Napisano 07 marzec 2013 - 08:33

dobrze by było by wypowiedział się na ten temat jeszcze Mateuszek24 bo on też zamawiał od niej po wrzuceniu odemnie linku.
  • 0

#28 didaś

didaś

Nadworny medyk Miłościwie Panującego Dyktatora

• Administracja
  • 3216 postów
  • LokalizacjaKraków
  • Województwo:Małopolskie

Napisano 08 marzec 2013 - 00:12

Widzę, że nie ma mojego źródła zaopatrzenia.
Sklep nazywa się Labrador, istnieje możliwość odbioru osobistego w Krakowie i Bytomiu.

http://www.sklep-labrador.pl/

Zdarzyło mi się, że zamawiając Pucka w worku okazało się, że go nie ma- dostawałam w cenie workowego wersję w butelce. Tak samo sepia- zamówiłam kiedyś bezuchwytowe (głupie, ale na początku jeszcze nie wiedziałam, że z uchwytem lepsza), akurat im się skończyły- w tej samej cenie otrzymałam uchwytowe. Ostatnio zamówienia moje były w porządku, za to dla kota brata brakło piłeczki do zabawy- po konsultacji pan ze sklepu miał dorzucić zamiast niej kilka różnych myszek. Ostatecznie dostał brat piłeczkę, tylko mniejszą (znaleźli gdzieś jeszcze), a myszki były tak czy siak. Wniosek jest jeden: dbają o klienta,w dodatku wszystko, co zamawiałam, miało długie terminy ważności :)
Versele Laga Chinchilla Complete w cenie 13,6 zł za paczkę 500 g. Pucek w worku 2 l 6,5 zł.

Sklep, w którym z kolei kupuję Zuzalę, szykuje powoli otwarcie sklepu internetowego i tam cenowo zapowiada się jeszcze przyjemniej, ale to dam znać, jak będę pewna.
  • 0

"Do not quench your inspiration and your imagination; do not become the slave of your model."
V. van Gogh

458966ff1b.png

#29 Gość_Mausi_*

Gość_Mausi_*
  • Gość

Napisano 08 marzec 2013 - 00:24

Łooo matko, ale np. Zuzalę mają horrendalnie drogą! :shock:
  • 0

#30 kammax

kammax

Tańczy jak mu szynszyle zagrają

• Użytkownik
  • 1153 postów
  • Lokalizacjaokolice Szczecinka
  • Województwo:Zachodniopomorskie

Napisano 08 marzec 2013 - 21:30

Ja też zamawiałam na allegro u użytkownika anna-marine, paczka przyszła szybko, a zamówienie w całości!
  • 0
Życie jest darem i trzeba je szanowac, nie ważne czy ludzkie czy zwierzęcia

#31 abrakadabra

abrakadabra

Tańczy jak mu szynszyle zagrają

• Użytkownik
  • 1032 postów
  • Lokalizacjałódzkie
  • Województwo:Łódzkie

Napisano 12 marzec 2013 - 21:58

Dzięki za cenne opinie, uporządkuję je i dodam do głównego posta jutro, dziś już nie zdążę. I oczywiście zachęcam do dalszego wypowiadania się i dzielenia doświadczeniami w zakresie sklepów online z szynszylowym asortymentem :)
  • 0
Sid (beż Towera homo) - 27.03.2011 - 19.05.2013
Badi (standard) - 04.2011

#32 didaś

didaś

• Administracja
  • 3216 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:50

Dołączam się do zachwytów nad Światem Karm.
Zamówienie złożyłam w głupi dzień, bo późno w sobotę, gdzie niedziela i poniedziałek były dniami wolnymi od pracy, opłaciłam od razu przelewem z myślą, że pewnie wpłynie dzisiaj, zmienią status jutro, pojutrze skompletują. Nic bardziej mylnego- dzisiaj dzwoniła do mnie miła pani ze sklepu, która pewnie byłaby jeszcze milsza, gdyby mi jej nie przycinało i nie przerywało, z pytaniem czy jedną paczkę gałązek jabłonkowych mogą zamienić na drzew liściastych, bo jabłonki się skończyły. Oczywiście bez problemu. Wróciłam do domu, patrzę na maila- paczka dzisiaj wyszła już z sortowni w Białymstoku.

Ogromny plus za szybkość, kontakt z klientem i zorganizowanie, czysta przyjemność te zakupy u nich :) Czekam na paczunię z niecierpliwością.
  • 0

"Do not quench your inspiration and your imagination; do not become the slave of your model."
V. van Gogh

458966ff1b.png

#33 agacik

agacik

Dealer Tymotki

• Użytkownik
  • 313 postów
  • LokalizacjaRadlin
  • Województwo:Śląskie

Napisano 02 kwiecień 2013 - 21:54

ja trochę ubolewam, że w Świecie Karm nie ma karm beaphar, poza tym, ceny wydają się fenomenalne
  • 0

#34 Amallord

Amallord

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 11 postów
  • LokalizacjaBielsko-Biała

Napisano 28 kwiecień 2013 - 16:24

Witam,

Jeśli istniałaby mozliwość prosiłbym o dodanie sklepu internetowego koszatka.pl

Sklep posiada bogaty wybór karm i smakołyków dla szynszyli i nie tylko. Więcej informacji o produktach można znaleźć na stronach sklepu.

Sklep posiada bogatą ofertę versele lagi w bardzo przystępnych cenach. W przyszłości planuje wprowadzić karmy marki Beaphar. Po zarejestrowaniu się dodatkowo 5% rabatu od tych cen i darmowa wysyłka od 99 zł. Możliwość odbioru osobistego w Bielsku-Białej.

Wady i zaledy - to już należy do oceny przez użytkowników tego forum :)
  • 0
Dołączona grafika <=== Karmy i akcesoria dla szynszyli

#35 Gość_Szynszylówka_*

Gość_Szynszylówka_*
  • Gość

Napisano 29 lipiec 2013 - 17:05

Witam.
Jeśli ktoś jest zainteresowany produktami z JR Farm to można zamówić wszelkie produkty z tej strony http://www.jr-farm.de/ przez http://zoo-product.pl/pl/ ;) Polecam :D
  • 0

#36 Ethelen

Ethelen

Wyspecjalizowana służba jaśniepaństwa

• Administracja
  • 3458 postów
  • LokalizacjaWarszawa
  • Województwo:Mazowieckie

Napisano 06 sierpień 2013 - 11:12

Ja wczoraj miałam do czynienia z dwoma sklepami internetowymi - oba zamówienia już są w moich łapkach.

Po pierwsze:

Twoje Zoo
http://www.twojezoo.pl/
Zalety:
:arrow: Błyskawiczna dostawa - zamówienie dotarło do mnie mniej niż w 24 h od wysłania
:arrow: Elastyczność i - szybkie odpowiadanie na skomplikowane rozpaczliwe odezwy (muuuuszę mieć ten transporterek już jutro, czy to w ogóle możliwe (i jest czerwony? :524: jak jest to muuusi być czerwony) - mimo braku podanego numeru tel na stronie, szybko po moim mailu (jakieś 40 min) dostałam odpowiedź telefoniczną, gdzie modyfikowaliśmy zamówienie - babeczka od razu sprawdziła i informowała mnie kiedy i co dokładnie mają a co dostaną wkrótce)
:arrow: dobra cena - nie były może jakoś ekstremalnie super niskie, ale zdecydowanie mieści się wśród średnich-niższych cen sklepów internetowych
:arrow: mają sporo sklepów stacjonarnych

a drugi to:
Zwierzakowe Ranczo
http://zwierzakoweranczo.pl/pl/
:arrow: ekstremalnie niskie ceny klatek - ja za całkiem sporą 80x75x45 - zapłaciłam 120 zł - w pozostałych wymienionych tu sklepach internetowych chodziła od 149 - 240. :shock:
:arrow: błyskawiczny odbiór osobisty w dobrych godzinach - zamówienie złożone ok. 15, o 21 odebrane w dobrym miejscu.
:arrow: cierpliwość i szybkość w odpowiadaniu na maile - z tak upierdliwym przypadkiem jak ja - kluczowa dla mnie cecha
:arrow: niestety mały asortyment - sklep to nówka sztuka, dopiero się rozkręcają
:arrow: na inne produkty też niskie ceny

Poprawiłam odsyłacz do linków - nie trzeba ich juz podawać w code/code. Aniutka
  • 0

iske! Iske! Iske! Iske! Iske! Kolme rautaa iskekäähän, teidät iski Ilmarinen!

#37 danuta

danuta

W wolnych chwilach szyje hamak

• Użytkownik
  • 42 postów
  • Lokalizacjapodkarpackie
  • Województwo:Podkarpackie

Napisano 12 sierpień 2013 - 10:18

Ja też zamawiałam na allegro u użytkownika anna-marine, paczka przyszła szybko, a zamówienie w całości!

Też korzystałam ze sprzedaży u tego użytkownika do czasu gdy:
1. Trafiło mi się rozdarty worek siana ( a było ono zapakowane w tekturowe pudełko i w transporcie nie mogło to się zrobić)
2. w pudełku w którym dostałam sianko były robaki

Wcześniej dość dużo zamawiałam i było wszystko ok ale od tej przykrej wpadki zmieniłam sprzedawce co nie znaczy że polecam kogoś innego
  • 0
Czesiu (mozaika) - ze mną od 15 VI 2013
Maciek (standard) i Edek (standard) ze mną od 4 X 2014
Czesław (standard) [*] ze mną od 15 VI 2013 - 26 IX 2014

#38 lili.farm88

lili.farm88

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 2 postów
  • LokalizacjaŻurawniki
  • Województwo:Lubelskie

Napisano 20 grudzień 2013 - 17:02

LILI FARM
Producent Naturalnej Karmy
ZAPRASZAMY!!
www.lili-farm.pl :-D
  • 0

#39 Ewik1984

Ewik1984

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaJawor

Napisano 06 styczeń 2014 - 21:44

Wiecie może gdzie można zakupić fajną dużą klatkę dla szynszylka? :-)
  • 0
„Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.”
Wisława Szymborska

#40 Aniutka

Aniutka

Dobrze wytresowana posłuszna służba szynszyli

• Administracja
  • 8866 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 07 styczeń 2014 - 08:50

Ewik1984, w tym dziale raczej nie znajdziesz za dużo informacji na ten temat. Tu polecamy sklepy internetowe w których kupujemy karmą i ziołą dla zwierzaków. Na temat klatek więcej dowiesz się w temacie "Klatka" http://www.forum-szy...o-vt27,1350.htm Lektury tam jest sporo bo temat rozrósł się już do 55 stron, ale warto go przewertować.
  • 0

Dyzio I Franio M
Dyzio i Franio
banerek

#41 Ewik1984

Ewik1984

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaJawor

Napisano 07 styczeń 2014 - 09:10

Dziękuję za pomoc :-D
  • 0
„Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakich spojrzeń w oczy.”
Wisława Szymborska

#42 martucha98

martucha98

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 1 postów
  • LokalizacjaBiała Podlaska

Napisano 12 marzec 2014 - 11:11

polecam sklep neo24.pl. Tam nie tylko sprzedają sprzęt rtv, agd lecz także artykuły zoologiczne dla zwierzątek. :-) http://neozoo.pl/zoo.../szynszyle.html
  • 0

#43 didaś

didaś

• Administracja
  • 3216 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 18 maj 2014 - 00:32

Słuchajcie, zacznę piękną historią o właścicielu sklepu, który rozważa uwagi klientów...

Kiedy planowałam, że Bazyli ze mną zamieszka, przed pojechaniem po niego zaczęłam zbierać wyposażenie. Na sam koniec zostawiłam sianko- na forum przeczytałam, że Zuzala jest cudowna, więc zaczęłam szukać gdzie w Krakowie ją znajdę. Niby miały ją jakieś sklepy, ale jeden daleko, drugi zamknięty ciągle, padło na sklep na Kalwaryjskiej 32. Przyszłam, siano kupiłam, obsłużył mnie miły pan, który jeszcze dał mi próbkę Versele Lagi Chinchilla Complete mówiąc, że dobra karma (serio serio, pan nie wciskał vitapolowego syfu, tylko polecił Versele Lagę).

Do sklepu wracałam po siano i zioła (dopóki nie odkryłam ziół Niezłego Ziółka, które tak czy siak musiałam zamawiać przez internet), po spróbowaniu mieszanki Marzenie Szynszyli JR Farm, zapytałam się pana w sklepie czy przypadkiem nie mają czegoś od nich. Nie mieli, powiedziałam, że szkoda, bo dużo osób szuka, że w Polsce ciężko o nie, a są fantastyczne. Pan pokiwał głową, pożegnaliśmy się. Wróciłam innym razem znów po siano i zostałam powitana słowami, że pracują nad sprowadzeniem JR Farm. Wielki plus, że pan pamiętał. Kolejna wizyta- pytanie o to, kiedy JR Farm będzie dostępny. Niestety były jakieś problemy ze stroną i miało to jeszcze potrwać. Powiedziałam, że jak tylko będzie, to powiem o sklepie na forum, że spora część osób będzie zainteresowana pewnie. W międzyczasie Bazyli zbojkotował siano Zuzali i zaczęłam testować inne przy okazji zamówień ziół, żwirku itp. przez internet, w sklepie jakiś czas mnie nie było. Śledziłam informacje na stronie internetowej sklepu, nic. Po jakimś czasie stwierdziłam, że pewnie pan zapomniał albo nie wyszło coś. Trudno, bywa, ale szkoda wielka.

Dzisiaj dziewczyny na forum znalazły polsk sklep z produktami JR Farm. Jest tam wszystko. Rzuciłam się do zamawiania, ale na wszelki wypadek sprawdziłam skąd ten sklep, gdzie on jest, czy można odebrać osobiście, chciałam później szukać opinii o sklepie. Patrzę: Kraków. Patrzę dalej: Kalwaryjska 32. Coś znajomego... Sprawdziłam, rzeczywiście, to ten sam adres :) Jest po prostu osobny sklepik z samym JR Farm założony, stąd nie znalazłam informacji na stronie ogólnozoologicznego sklepu. Ale to ten sam właściciel :)

Słuchajcie, niniejszym polecam Wam http://jrfarm.com.pl/ :)
Od 99 zł wysyłka jest darmowa z tego, co napisane jest na stronie.

Już dzisiaj kilka osób złożyło zamówienie, w tym ja- podczas odbioru powiem panu ze sklepu o forum, zaproponuję założenie własnego tematu o produktach, tak jak mają inne firmy, Niezłe Ziółko czy Lili Farm. Teraz czekam tylko na informację o możliwości odbioru ulubionej karmy Bazylego, po której mu brzuszek pracuje lepiej, ulubionej mieszanki ziołowej, pysznego ostropestu, taaaaakiego pięknego domu z siana i chyba czegoś jeszcze, nie pamiętam.
Cieszę się przeogromnie, że są ludzie, którym zależy na klientach, mam nadzieję że równie zadowolona będę po odbiorze (wnioskując na podstawie wcześniejszych doświadczeń z tym sklepem, stacjonarnym, powinno tak być).
  • 0

V. van Gogh

458966ff1b.png

#44 Aniutka

Aniutka

Dobrze wytresowana posłuszna służba szynszyli

• Administracja
  • 8866 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 19 maj 2014 - 12:05

didaś, zajrzałam na strony tego sklepu i oniemiałam. Nie miałam pojęcia, że JR Fram produkuje tyle rożnych rzeczy dla szyszek. :shock:
  • 0

Dyzio I Franio M
Dyzio i Franio
banerek

#45 Gość_Mausi_*

Gość_Mausi_*
  • Gość

Napisano 19 maj 2014 - 17:29

Nie miałam pojęcia, że JR Fram produkuje tyle rożnych rzeczy dla szyszek. :shock:

ano produkuje ;) już kiedyś je widziałam (wtedy nawet viedozoo miał więcej ich produktów), ale niestety szybko zniknęły u nas na rynku, więc cieszę się bardzo, że wreszcie mogę je znów mieć :D
  • 0

#46 didaś

didaś

• Administracja
  • 3216 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 30 maj 2014 - 23:21

Melduję zainteresowanych długim oczekiwaniem, że zamówienie odebrałam.
Niezwłocznie po tym, jak dostawa w końcu dotarła do sklepu od producenta, dostałam maila, że towar jest gotowy do odbioru, podskoczyłam jeszcze dzisiaj, kiedy dotarłam wisiała akurat karteczka "odbiór towaru". Kiedy właściciel (albo tata właściciela, nie wiem czyj jest sklep ;) w każdym razie starszy z dwójki panów) otworzył, usłyszał nazwisko, to od razu wiedział o co chodzi. Na dzień dobry przeprosił za długi czas oczekiwania i poinformował, że dziś był dopiero dalszy ciąg dostawy- o czym świadczyły zresztą pudła na podłodze sklepu. Wygrzebaliśmy z pudeł, co moje (a właściwie Bazylego), pogadaliśmy, porozglądałam się po sklepie- mają teraz wygospodarowaną całą wielką półkę, już zajętą od góry do dołu, na JR Farm, a 3 pudła z dostawy jeszcze nie były rozpakowane. Mnożą się domki, ziółka, karmy, w pudłach widziałam kamyki do ząbków i nasionka m.in., pewnie tymotka Diabla ;)

Poprosiłam jeszcze o przekazanie młodszemu panu prośby od nas, żeby była informacja przy produktach w sklepie, że np. dostępne na zamówienie, w zależności od tego czy mają "na stanie", czy nie. Mam nadzieję, że to wprowadzą, bo poza tym, że tutaj była rozbieżność i trzeba bylo czekać na dostawę, to jestem bardzo zadowolona. Obsługa przemiła, pan zresztą niesamowicie zorientowany w pokarmach dla zwierzaków (obsługiwał też klientkę z jakimiś specjalnymi wymaganiami żywieniowymi psa), JR Farmem zachwycony w kwestii asortymentu.

Zajrzę za jakiś czas do sklepu internetowego, czy te zmiany zostały wprowadzone, mam wielką nadzieję, że tak będzie, bo poza tym jestem zachwycona. Zobaczymy.

Załączone pliki

• 0

V. van Gogh

458966ff1b.png

#47 Yoshiko

Yoshiko

Zakaźnie zaszynszylowany

• Użytkownik
  • 3138 postów
  • LokalizacjaKostrzyn nad Odrą/Jastrzębie-Zdrój
  • Województwo:Śląskie

Napisano 30 maj 2014 - 23:25

...przenoszę się do Krakowa...i zamieszkam w poliżu sklepu... xD
  • 0
...Baka wa shinanakya naoranai... - ...Unless an idiot dies, he won't be cured...

Kourin :serce: - ze mną od 16.01.2012
Saki :serce: - ze mną od 12.01.2013
Hotaru :serce: - ze mną od 9.08.2013
Shinju :serce: - ze mną od 10.04.2014

Risa [*]...16.12.2011 - 7.04.2013... :( - na zawsze w moim :serce:

#48 Gość_Szynszylówka_*

Gość_Szynszylówka_*
  • Gość

Napisano 30 maj 2014 - 23:33

didaś, oddawaj długopis z jr farmu :evil:
  • 0

#49 didaś

didaś

• Administracja
  • 3216 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 31 maj 2014 - 11:24

didaś, oddawaj długopis z jr farmu :evil:

Nie :> Mały gratis, a cieszy ;)

Toshinka, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Kraków odwiedzić :>
  • 0

V. van Gogh

458966ff1b.png

#50 Ricco!

Ricco!

Służba w rodzinie mafijnej ;)

• Użytkownik
  • 711 postów
  • LokalizacjaRuszów
  • Województwo:Dolnośląskie

Napisano 02 czerwiec 2014 - 11:42

Ja ostatnio zakupy dla moich maluchów robię w sklepie internetowym www.elzoo.pl, mają tam wszystko to czego potrzebuje i nie muszę robić zakupów w innych sklepach. Mają moją karmę i jest ona na bieżąco dostępna, zazwyczaj w wielu sklepach jej nie ma albo są pojedyncze sztuki, a tutaj nie muszę się martwić o ilość, co dla mnie jest bardzo ważne, ponieważ jak robię zakupy to raz a porządnie i w dużych ilościach. Ceny są moim zdaniem bardzo dobre. Co dla mnie też jest ciekawe i dogodne robią oni zamówienia indywidualne, zgłosiłam im potrzebę pewnego produktu to nie było problemu ze sprowadzeniem go specjalnie dla mnie :) Właścicielka sama posiada 3 szynszyle i aktywnie zagląda na forum - więc wie co jest dla naszych pupili najlepsze.
Problemów z dostarczeniem towaru nigdy nie miałam zawsze był najdalej na drugi dzień :)
Moje kochane kuleczki polecają sklep, ponieważ wiedzą że są tam dla nich tylko wartościowe produkty, nie ma żadnej chemii i śmieciówki :)
  • 0

Moje kochane stadko 💖
Riccuś ur. 14.01.2013 u nas od 13.04.2013
Iskierka ur. nie wiadomo u nas od 31.08.2013
Pralinka ur. 11.03.2014 u nas od 11.03.2014
Pchełka ur. nie wiadomo u nas od 19.09.2014

Tosia ur. nie wiadomo kiedy u nas od 18.07.2016

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych