Skocz do zawartości

Czy wiesz, że...

dobrym sposobem na rozładowanie energii jest karuzela?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

8 szynszyl, samiczki, 3 klatki - Sosnowiec [śląskie]

NIEAKTUALNE

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kuba.poz

Kuba.poz

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 19:10

Witam wszystkich

Na sprzedaż posiadam osiem szynszyl , każda innej odmiany kolorystycznej., a dokładniej:

Standard - ok. 3 lata

Beż homozygotyczny - ok. 2,5 roku

Biała mozaika - ok. 2,5 roku

Tan - ok. 2 lat

Fiolet - ok. 1,5 roku

Dark Ebony - 1,5 roku

Mozaika ekstremalna beżowa - ok. 1 roku

Pink White - niecały rok.

Teraz trochę specyfikacji: Szynszyle rozdzielone są między 3 klatki ( pierwsza czwórka to jedna klata, następne trzy to druga i Pink White siedzi sama). Stadka wewnątrz są dobrane, nie gryzą się. Dwie klatki są dokładnie takie: https://www.zdrowyzw...8-cm-szara.html , pink white siedzi w klatce dwupiętrowej. Oczywiście każda klatka wyposażona jest w poidełko, ceramiczną miseczkę, paśnik na siano i pięterka ( bez schodków, bo już dawno pogryzione), wszystko oczywiście używane. Dwie z klatek wyposażone są dodatkowo w hamak. Kąpielówkę mam tylko jedną na 3 klatki.

Zasady odbioru, sprzedaży:

Najchętniej sprzedawałbym po całej klatce z szynszylami, jednak rozumiem, że nie każdemu to odpowiada, więc dopuszczam możliwość kupienia pojedynczej szynszyli, jednak zaznaczam,  nie mogę sprzedać klatki dopóki jeszcze jakieś inne szynszyle z tej klatki w niej są, mam nadzieję, że to oczywiste. Nie wysyłam, nie ma takiej opcji, to też mam nadzieje oczywiste. Do odbioru są w Sosnowcu i tylko tam, ponieważ nie mam samochodu tak dużego, bym mógł je przewieźć bezpiecznie. Teraz tak, cena za pierwsze stadko z klatką z wyposażeniem to 350 zł, pojedyncze szynszyle w razie zakupu osobno: Standard 30, beż i biała mozaika 60, tan 80, klatka 150 zł ( tylko jeżeli nie będzie w niej szynszyl). Cena drugiego stadka to 400 zł; osobno: Fiolet - 120, Ebony Black - 120 , Mozaika beżowa ekstremalna - 160 zł, klatka 160 ( ta z hamakiem). I trzecia klatka: Pink White + klatka - 200 zł , osobno Pink White - 120, klatka - 120 zł ( tutaj jest tylko jedna szynszyla).

Wszelkich informacji i zdjęć udzielę na pw, bądź po dogadaniu, na maila lub fcb.

#2 asree

asree

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 22:49

Można prosić zdjęcia dark ebony i pink white? :)

A najlepiej adres i kiedy można by podjechać. :)

Użytkownik asree edytował ten post 06 marzec 2017 - 22:53

#3 lionfish

lionfish

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 09:16

Prosze o kontakt w sprawie szyszek. Chetnie przygarnę :-)

#4 Kuba.poz

Kuba.poz

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 07 marzec 2017 - 16:53

Ogłoszenie już nieaktualne

Pozdrawiam