Skocz do zawartości

Czy wiesz, że... szynszyla może dożyć 20 lat? -

szynszyla może dożyć 20 lat?
Witamy na FORUM SZYNSZYLE


Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Rejestracja
Witamy na FORUM SZYNSZYLE!

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI
 
Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Czwartkowe licytacje


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 bellamorte

bellamorte

  Wydaje mu się, że jest szefem stada

 • Użytkownik
 • 1344 postów
 • Wiek: 35
 • Płeć:Kobieta
 • LokalizacjaZielona Góra
 • Województwo:Lubuskie

Napisano 18 maj 2017 - 09:59

Od 18.05.2017 r. - ruszamy z nową formą wsparcia Stowarzyszenia - Licytacjami Czwartkowymi.. Każda z nich ma na celu zebranie funduszy dla stowarzyszenia. Wystawiane przedmioty mają zachęcić Darczyńców do pomocy i wsparcia. Licytacja trwa od czwartku do piątku w godzinach określonych w opisie licytacji. Licytujemy w komentarzach pod postem, przebijamy o pełne złotówki.

 

 

REGULAMIN:

 1. Regulamin obowiązuje wszystkich uczestników Czwartkowych Licytacji.
 2. Przedmioty wystawione do licytacji są własnością Stowarzyszenia lub zostały wystawione na licytację przez osoby prywatne.
 3. Uczestnik zabawy musi mieć ukończone 16 lat.
 4. Celem licytacji jest uzyskanie funduszy na realizację celów statutowych Stowarzyszenia.
 5. Oferty przebijane są o pełne złote polskie (bez groszowych końcówek).
 6. Zwycięzcą licytacji jest osoba, zwana dalej "wygrywającym", która wylicytowała dany przedmiot za najwyższą oferowaną przez siebie kwotę przed upływem terminu trwania wydarzenia. 
 7. Wystawiający przedmiot dokonuje przekazania/wysyłki dopiero, gdy otrzyma od Stowarzyszenia potwierdzenie przekazania darowizny.
 8. Informacja kto pokrywa koszt wysyłki podawana jest przy każdym licytowanym przedmiocie.
 9. Wygrywający dokonuje wpłaty wylicytowanej kwoty przelewem na konto: Stowarzyszenie Miłośników Szynszyli Małej Nr konta (BGŻ S.A.) 57 2030 0045 1110 0000 0398 8980 lub za pośrednictwem serwisu PayPal na konto: stowarzyszenie@forum-szynszyla.pl, zaś kosztów wysyłki – na konto wystawiającego.
 10. Konieczne jest wpisanie w tytule przelewu: „DAROWIZNA”
 11. W sytuacji otrzymania od Wygrywającego kwoty różnej od wartości Transakcji określonej w wyniku zakończonej aukcji na bazarku: kwoty wyższe niż ustalona wartość Transakcji będą w całości przekazywane Stowarzyszeniu, kwoty niższe niż ustalona wartość Transakcji będą zwracane Uczestnikowi Bazarku.
 12. W sytuacji gdy wylicytowana przez Wygrywającego kwota nie wpłynie na konto Stowarzyszenia do chwili rozpoczęcia następnej licytacji tj do czwartku następującego po zakończeniu danej licytacji, prawo do wylicytowanego przedmiotu zyskuje następna najwyższa oferta, która padła podczas licytacji.
 13. Osoba, która nie dokonała wpłaty za wylicytowany przedmiot nie może brać udziału w następnych licytacjach. 
 14. Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie Miłośników Szynszyli Małej. Dane osobowe Uczestników są przetwarzane przez SMSM w celu świadczenia usług związanych z udziałem w Licytacjach. 
 15. Dane Uczestników mogą być udostępniane podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa.
 16. Stowarzyszenie zapewnia Uczestnikom realizację uprawnień wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE , tzn. daje Uczestnikom prawo dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania . Uczestnik ma prawo wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych, a także w wypadku udzielenia zgody wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przy czym, cofnięcie uprzednio wyrażonej zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem.
   

 • 0

Luna + Lucek - ze mną od 09.08.2015
Lilu <3 2009-2015

Moja kula szczęścia.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych


  Bing (1)