Skocz do zawartości

FORUM SZYNSZYLE używa plików cookies. Przeczytaj Polityka prywatności aby zobaczyć więcej szczegółów. Aby zamknąć i nie pokazywać już tej wiadomości kliknij przycisk:    AKCEPTUJĘ PLIKI COOKIES I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
AKCEPTUJĘ PLIKI COOKIES I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
Czy wiesz, że... szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy? -

szynszyle są aktywnie głównie wieczorem i w nocy?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Śliczna suczka (pies) szuka domku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anamara

Anamara

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaŚwidnik

Napisano 17 listopad 2012 - 21:38

Prześliczna suczka szuka domku!!!
Witam

Jakiś czas temu znalazłam suczkę na ruchliwej ulicy - co chwilę z podkulonym ogonem wpadała na jezdnię i praktycznie cudem unikała kolejnych aut...

Pół godziny zajęło mi dotknięcie jej. Bała się. Dałam jej saszetkę Whiskasa, potem siedziałam i siedziałam, w końcu dała się dotknąć i poszło z górki. Wzięłam ją na ręce i zawiozłam do Straży Miejskiej (wcześniej dzwoniłam na Policję - kazano mi dzwonić na Straż, dzwoniłam na Straż - kazano dzwonić na Policję, w końcu facet ze Straży z wielką łaską pozwolił mi przywieźć suczkę do nich... bez komentarza. Tylko po to, aby powiedzieć, że nie mogą jej ani wziąć, ani przetrzymać ani zawieźć do schroniska. No to zawiozłam ją sama, chociaż z kasa tak sobie, bo jestem studentką...), a potem do schroniska. Schronisko w Krzesimowie (niedaleko Mełgwi, to są okolice Świdnik-Mełgiew-Łęczna, woj. lubelskie). Całą drogę sobie coś mruczała pod noskiem, wpychała pyszczek pod pachę, tuliła się.

Serce mi pękło i popłakałam się, gdy oddałam ją pani w schronisku... Zaufała mi, a ja brutalnie oddałam ją, posiusiała się ze strachu przed psami i kobietą
Nie mogłam jej wziąć, bo mieszkam z rodzicami i się nie zgodzili.

Szukam jej teraz domu wśród znajomych, ale nikt jej nie chce...

Może tutaj jakaś dobra dusza szuka kochanej psinki? Suczka jest mała, bardzo ładna, urocza. To młody piesek.

Utworzyłam wydarzenie.

Proszę, dołączcie!

Ja mogę sunię dowieźć na terenie Łęczna, Mełgiew, Świdnik, Lublin.

http://www.facebook....21991087854036/

Załączone pliki

• 0
Witajcie :)

#2 Quiet

Quiet

Gipsuje dziury w ścianach

• Użytkownik
  • 2091 postów
  • LokalizacjaTrzebnica
  • Województwo:Dolnośląskie

Napisano 17 listopad 2012 - 23:19

Anamara, a nikt po nią się nie zgłosił, to rasowy pies może komuś uciekł? Uwielbiam tę rasę, to inteligentne wspaniałe zwierzaki gdyby nie to że mieszkam w bloku to bym ją przygarnęła marzę o takim od wieków. Jeżeli nikt jej nie szuka to popytam.
  • 0

#3 Anamara

Anamara

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaŚwidnik

Napisano 17 listopad 2012 - 23:21

To nie rasowy pies, ona jest kundelkiem. Jest sporo mniejsza od bordera, co nie zmienia faktu, że jest cudna i mega ujmująca... Skradła mi serce! :( Bardzo chciałabym znaleźć jej dom, ciągle szukam.
Mieszkanie w bloku to żadna przeszkoda dla małego psa - ona to taki mini border. Ja mam owczarka szetlandzkiego, to ona trochę mniejsza jest :)
  • 0

#4 Quiet

Quiet

Gipsuje dziury w ścianach

• Użytkownik
  • 2091 postów
  • LokalizacjaTrzebnica
  • Województwo:Dolnośląskie

Napisano 18 listopad 2012 - 09:27

na zdjęciu wygląda jak boredr collie, jest cudna, tylko ja mam bardzo małe mieszkanie, 2 pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, ruszyć się nie ma gdzie. i tak sie nasłuchałam, jak przyniosłam drugiego szylka.
  • 0

#5 Anamara

Anamara

Zielony jak tymotka

• Użytkownik
  • 17 postów
  • LokalizacjaŚwidnik

Napisano 19 listopad 2012 - 14:49

Suczka jest przecudna! Mam nowe fotki. Proszę, udostępniajcie, dołączajcie do wydarzenia, pomóżcie :)

[URL=http://www.facebook.com/events/421991087854036/]

Załączone pliki

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych