Skocz do zawartości

FORUM SZYNSZYLE używa plików cookies. Przeczytaj Polityka prywatności aby zobaczyć więcej szczegółów. Aby zamknąć i nie pokazywać już tej wiadomości kliknij przycisk:    AKCEPTUJĘ PLIKI COOKIES I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
AKCEPTUJĘ PLIKI COOKIES I POLITYKĘ PRYWATNOŚCI
Czy wiesz, że... kolby zawierające produkty piekarnicze są niezdrowe? -

kolby zawierające produkty piekarnicze są niezdrowe?

Witamy na FORUM SZYNSZYLE

Logowanie »  Zaloguj korzystając z Facebooka

Zaloguj się lub zarejestruj aby w pełni korzystać z zasobów forum.

Jeżeli miałaś / miałeś konto na starym forum koniecznie zajrzyj tu: LISTA SPRAW PO MIGRACJI

Guest Message by DevFuse

Katowice

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Mausi_*

Gość_Mausi_*
  • Gość

Napisano 07 luty 2013 - 23:02

O D R A D Z A M !!!!:

Klinika Weterynaryjna Brynów Krzysztof Czogała

40-585 Katowice
ul. Brynowska 25c

Mimo kilkukrotnego dopytywania się o niektóre dobitne objawy wskazujące co najmniej na problemy neurologiczne i sugerowania diagnozy lekarzom: wylewu krwi do mózgu (po konsultacji z kliniką w Bielsku) oddali mi szynszylka w jak to określelili: "stanie stabilnym", według dnia nich wymagał tylko dogrzewania i dokarmiania oraz zgłoszenia się do nich dnia następnego na podanie antybiotyku... po około 2 godzinach od przywiezienia go do domu dostał ataku agonii... nawet reanimacja już nic nie dała...

Lekarz prowadzący: Rybicki

Dlaczego te konowały nie umieją pomóc, a z uśmiechem na twarzy biorą grube pieniądze...?
  • 0

#2 aurraya

aurraya

W wolnych chwilach szyje hamak

• Użytkownik
  • 34 postów
  • LokalizacjaGliwice

Napisano 12 marzec 2013 - 21:30

Przychodnia Weterynaryjna Marwet ul. Warszawska 63 , tel. 032 782 40 82 Dr Szymon Najdora

Jesteśmy z Miszką po pierwszej wizycie i szczerze mogę polecić pod kątem podejścia do maluszka, kompetentnego wywiadu przed jakimkolwiek następnym krokiem, a samo badanie... delikatnie i dokładnie ( Ja spędziłam 1,5 h w gabinecie) Ponadto na miejscu od razu robią badania i RTG.
  • 0
Pimpka,Misza,Fafla,Papaja- moje kuleczki i ja :)

#3 MarcinJ

MarcinJ

Nie ma na nic czasu - ma szynszyle

• Użytkownik
  • 78 postów
  • LokalizacjaKatowice/Jaworzno
  • Województwo:Śląskie

Napisano 22 czerwiec 2015 - 21:14

Ja, w przeciwieństwie do przedmówcy, polecam klinikę:

Klinika Weterynaryjna Brynów Krzysztof Czogała

40-585 Katowice

ul. Brynowska 25c

A szczególnie Panią doktor Dobrosławę Krysa, to właśnie ona w klinice zajmuje się interną psów i kotów oraz leczeniem zwierząt  egzotycznych. Pani doktor zajęła się chorą Szylką profesjonalnie. Jest kompetentna i widać, że kocha zwierzęta. Każdy postęp w leczeniu cieszył ją tak samo jak mnie. Widać było, że zna się na rzeczy i pomogła mojej kulce. Poniżej dokładny opis choroby mojego szynszyla Rubiego:

http://forum-szynszy...yzję-o-uśpieniu

Duży plus kliniki jest tez taki, że czynna jest całodobowo. 

Użytkownik MarcinJ edytował ten post 22 czerwiec 2015 - 21:19

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych